Kontakta Pierre Entreprenad


​​​​​​​Tveka inte att kontakta oss om ni har några funderingar eller vill veta mer om oss och vad vi kan göra för er.

Kontakt


Tel: 026-54 45 00
E-post: info@pierre.se
​​​​​​​
Besöks- och postadress:
Kungsladuvägen 10
802 67 Gävle

Faktureringsadress


Mailas till: faktura@pierre.se
Kungsladuvägen 10
802 67 Gävle
Org.nr: 556582-9784
(Fakturor skall märkas med projektnummer och namn på vår referens)

Personal

​​​​​​​

VD och platschefer

​​​​​​​

Johan Östblom

VD
​​​​​​​

073-9426814
johan.ostblom@pierre.se

Fredrik Pierre

Marknadschef
​​​​​​​

026-544520
070-7106820
fredrik.pierre@pierre.se

Pär Lindholm

Platschef, bygg och anläggning

070-7106818
par.lindholm@pierre.se

Håkan Näslund

Platschef, industrigolv, kolfiberförstärkning, och betongrenovering
070-7106823
​​​​​​​hakan.naslund@pierre.se

Jonathan Johansson

Platschef, bygg och anläggning


070-7106817
jonathan.johansson@pierre.se
​​​​​​​

Nils-Olof Dahlberg

Platschef, tak och plåt


073-9426817
nils-olof@pierre.se​​​​

Joakim Mossberg

Platschef, rivning och
håltagning


073-9426819
joakim.mossberg@pierre.se

Michael Alm

Arbetsledare Byggservice

070-7104644 michael.alm@pierre.se

Gustaf Svedhamre

Arbetsledare, bygg och anläggning
073-9426826
gustaf.svedhamre@pierre.se

Nicklas Jokela

Arbetsledare, bygg och anläggning
070-0826291
nicklas.jokela@pierre.se

Kalkyl, inköp och planering

Anders Lindén

Arbetschef/kalkyl och inköp

070-7106821
anders.linden@pierre.se

Karin Persson

Entreprenadingenjör
Föräldraledig​​​​
karin.persson@pierre.se​​​​​​​

Martina Källström

Entreprenadingenjör
Föräldraledig
​​​​​​​martina.kallstrom@pierre.se​​​

Ekonomi och administration

Therese Pierre

Kommunikatör & marknad
​​​​​​​


070-5262223
therese.pierre@pierre.se​​​​​​​

Förråd / Verkstad

John Karlsson

Verkstadsansvarig

073-9426821
john.karlsson@pierre.se