Kontakta Pierre Entreprenad


​​​​​​​Tveka inte att kontakta oss om ni har några funderingar eller vill veta mer om oss och vad vi kan göra för er.

Kontakt


Tel: 026-54 45 00
E-post: info@pierre.se
​​​​​​​
Besöks- och postadress:
Kungsladuvägen 10
802 67 Gävle

Faktureringsadress


Mailas till: faktura@pierre.se
Kungsladuvägen 10
802 67 Gävle
Org.nr: 556582-9784
(Fakturor skall märkas med projektnummer och namn på vår referens)

Personal

​​​​​​​

VD och platschefer

Johan Pierre

Platschef, rivning och
håltagning

073-9426819
johan.pierre@pierre.se

Pär Lindholm

Platschef, bygg och anläggning

070-7106818
par.lindholm@pierre.se

Christian Stark

Platschef, bygg och anläggning

070-3398270
christian.stark@pierre.se

Magnus Boman

Platschef, bygg och anläggning

073-6541258
​​​​​​​magnus.boman@pierre.se

Håkan Näslund

Platschef, industrigolv, kolfiberförstärkning, och betongrenovering
070-7106823
​​​​​​​hakan.naslund@pierre.se

Nils-Olof Dahlberg

Platschef, tak och plåt


073-9426817
nils-olof@pierre.se​​​​

Michael Alm

Arbetsledare Byggservice

070-7104644 michael.alm@pierre.se

Gustaf Svedhamre

Arbetsledare, bygg och anläggning
073-9426826
gustaf.svedhamre@pierre.se

Kalkyl, inköp och planering

Anders Göransson

Kalkyl och inköp

070-7106821
anders.goransson@pierre.se​​​​​​​

Karin Persson

Entreprenadingenjör

​​​​​​​070-7106815

karin.persson@pierre.se​​​​​​​

Martina Källström

Entreprenadingenjör

​​​​​​​070-7106819
martina.kallstrom@pierre.se​​​

Ekonomi och administration

Therese Pierre

Kommunikatör & marknad
​​​​​​​


070-5262223
therese.pierre@pierre.se​​​​​​​

John Karlsson

Verkstadsansvarig

073-9426821
john.karlsson@pierre.se

Förråd / Verkstad